Plan zajęć przedmiotu Cytogenetyka roślin i zwierząt [B.5s.CRZ.SI.BBTSX] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz
13:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 16:15
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Olga Szeleszczuk
niestandardowa częstotliwośćWtorek
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Marta Kuchta-Gładysz
16:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy wtorek, 16:15 - 19:15
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Środa
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Marta Kuchta-Gładysz
14:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 14:30 - 17:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Czwartek
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Marta Kuchta-Gładysz
15:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 15:30 - 17:45
Sala -010, budynek nr BUJUB
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Marta Kuchta-Gładysz
15:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy czwartek, 15:45 - 18:45
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska
18:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 18:00 - 20:15
Sala -010, budynek nr BUJUB
Piątek
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Marta Kuchta-Gładysz
7:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy piątek, 7:45 - 10:00
Sala -010, budynek nr BUJUB
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Marta Kuchta-Gładysz
10:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 10:15 - 12:30
Sala -010, budynek nr BUJUB
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Marta Kuchta-Gładysz
10:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy piątek, 10:30 - 13:30
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska, Marta Kuchta-Gładysz
12:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 12:45 - 15:00
Sala -010, budynek nr BUJUB
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Anna Grzesiakowska
13:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy piątek, 13:45 - 16:45
Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Aleksandra Grabowska-Joachimiak, Marta Kuchta-Gładysz
15:15
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każdy piątek, 15:15 - 17:30
Sala -010, budynek nr BUJUB
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- BUJUB — Budynek Jubileuszowy
- LOBZ — Łobzowska
- WL — Budynek Wydziału Leśnego