Plan zajęć przedmiotu Inżynieria genetyczna [B.4s.ING.SI.BBTSX] Semestr letni 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Andrzej Sechman, Marek Szklarczyk
15:30
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala 131, budynek nr CW
Wtorek
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Alicja Macko-Podgórni, Marek Szklarczyk
10:45
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 10:45 - 14:45
Sala 113, budynek nr CW
Środa
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Alicja Macko-Podgórni, Katarzyna Stelmach-Wityk, Marek Szklarczyk, Wojciech Wesołowski
7:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 7:30 - 11:30
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Alicja Macko-Podgórni, Katarzyna Stelmach-Wityk, Marek Szklarczyk, Wojciech Wesołowski,
Sala 113, budynek nr CW
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Marek Szklarczyk, Wojciech Wesołowski
11:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 11:30 - 15:30
Sala 113, budynek nr CW
Czwartek
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Alicja Macko-Podgórni, Marek Szklarczyk
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Sala 438, budynek nr BUJUB
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Alicja Macko-Podgórni, Katarzyna Stelmach-Wityk, Marek Szklarczyk, Wojciech Wesołowski
17:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każdy czwartek, 17:00 - 21:00
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Alicja Macko-Podgórni, Katarzyna Stelmach-Wityk, Marek Szklarczyk, Wojciech Wesołowski,
Sala 242, budynek nr BUJUB
Piątek
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Alicja Macko-Podgórni, Marek Szklarczyk
7:30
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy piątek, 7:30 - 11:30
Sala 113, budynek nr CW
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Alicja Macko-Podgórni, Marek Szklarczyk
8:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 12:00
Sala 438, budynek nr BUJUB
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Magdalena Klimek-Chodacka, Alicja Macko-Podgórni, Katarzyna Stelmach-Wityk, Marek Szklarczyk, Wojciech Wesołowski
12:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 12:00 - 16:00
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Magdalena Klimek-Chodacka, Alicja Macko-Podgórni, Katarzyna Stelmach-Wityk, Marek Szklarczyk, Wojciech Wesołowski,
Sala 113, budynek nr CW
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Magdalena Klimek-Chodacka, Alicja Macko-Podgórni, Katarzyna Stelmach-Wityk, Marek Szklarczyk, Wojciech Wesołowski
12:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 12:00 - 16:00
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Magdalena Klimek-Chodacka, Alicja Macko-Podgórni, Katarzyna Stelmach-Wityk, Marek Szklarczyk, Wojciech Wesołowski,
Sala 438, budynek nr BUJUB
Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Marek Szklarczyk, Wojciech Wesołowski
16:00
Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 16:00 - 20:00
Sala 438, budynek nr BUJUB
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- BUJUB — Budynek Jubileuszowy
- CW — Collegium Wojtaszka