Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe i praca magisterska III [B.3s.SPM.SM.BBTSX] Semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Andrzej Danel, Ewa Grzebelus, Ewelina Jamróz, Bożena Jarosz, Karen Khachatryan, Agnieszka Kiełkowska, Renata Kostogrys, Marcin Łukasiewicz, Marek Ostafin, Ewa Pociecha, Paweł Satora, Agnieszka Synowiec, Paweł Szlachcic, Krzysztof Żyła
9:30
Seminarium, grupa 4
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Andrzej Danel, Ewa Grzebelus, Ewelina Jamróz, Bożena Jarosz, Karen Khachatryan, Agnieszka Kiełkowska, Renata Kostogrys, Marcin Łukasiewicz, Marek Ostafin, Ewa Pociecha, Paweł Satora, Agnieszka Synowiec, Paweł Szlachcic, Krzysztof Żyła,
Sala 1.7, budynek nr TZ
Rafał Barański, Dariusz Grzebelus, Ewa Grzebelus, Ewa Hanus-Fajerska, Iwona Kamińska, Katarzyna Kirsz, Joanna Kochan, Zygmunt Kowalski, Wiesława Młodawska, Andrzej Sechman, Małgorzata Szczęsna, Alina Wiszniewska, Dorota Zięba-Przybylska
11:15
Seminarium, grupa 3
każdy wtorek, 11:15 - 12:45
Rafał Barański, Dariusz Grzebelus, Ewa Grzebelus, Ewa Hanus-Fajerska, Iwona Kamińska, Katarzyna Kirsz, Joanna Kochan, Zygmunt Kowalski, Wiesława Młodawska, Andrzej Sechman, Małgorzata Szczęsna, Alina Wiszniewska, Dorota Zięba-Przybylska,
Sala 125, budynek nr WL
Środa
Czwartek
Rafał Barański, Maria Chmiel, Małgorzata Czernicka, Krystyna Koziec, Wiesława Młodawska, Ewa Pociecha, Andrzej Sechman, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Katarzyna Wolny-Koładka
15:15
Seminarium, grupa 1
każdy czwartek, 15:15 - 16:45
Rafał Barański, Maria Chmiel, Małgorzata Czernicka, Krystyna Koziec, Wiesława Młodawska, Ewa Pociecha, Andrzej Sechman, Krzysztof Tokarz, Alina Wiszniewska, Katarzyna Wolny-Koładka,
Sala 326, budynek nr CW
Piątek
Maria Chmiel, Dariusz Grzebelus, Ewa Grzebelus, Anna Kołton, Krystyna Koziec, Adam Kula, Anna Lenart-Boroń, Alicja Macko-Podgórni, Paweł Satora, Andrzej Sechman, Magdalena Simlat, Agnieszka Wikiera, Katarzyna Wolny-Koładka, Anna Wójtowicz, Danuta Wrońska
10:30
Seminarium, grupa 2
każdy piątek, 10:30 - 13:00
Maria Chmiel, Dariusz Grzebelus, Ewa Grzebelus, Anna Kołton, Krystyna Koziec, Adam Kula, Anna Lenart-Boroń, Alicja Macko-Podgórni, Paweł Satora, Andrzej Sechman, Magdalena Simlat, Agnieszka Wikiera, Katarzyna Wolny-Koładka, Anna Wójtowicz, Danuta Wrońska,
Sala 326, budynek nr CW
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: