Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe i praca magisterska III [B.3s.SPM.SM.BBTSX] Semestr letni 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Justyna Barć, Agnieszka Chmielarczyk, Aleksandra Duda, Jadwiga Flaga, Paweł Górka, Zygmunt Kowalski, Wiesława Młodawska, Katarzyna Ropka-Molik, Sylwester Smoleń, Dorota Zięba-Przybylska
13:15
Seminarium, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Justyna Barć, Agnieszka Chmielarczyk, Aleksandra Duda, Jadwiga Flaga, Paweł Górka, Zygmunt Kowalski, Wiesława Młodawska, Katarzyna Ropka-Molik, Sylwester Smoleń, Dorota Zięba-Przybylska,
Sala 135, budynek nr WL
Środa
Rafał Barański, Maria Chmiel, Małgorzata Czernicka, Jadwiga Flaga, Maja Grabacka, Dariusz Grzebelus, Jacek Grzyb, Barbara Jurczyk, Magdalena Klimek-Chodacka, Paweł Krzyściak, Alicja Macko-Podgórni, Marek Ostafin
11:45
Seminarium, grupa 1
każda środa, 11:45 - 13:15
Rafał Barański, Maria Chmiel, Małgorzata Czernicka, Jadwiga Flaga, Maja Grabacka, Dariusz Grzebelus, Jacek Grzyb, Barbara Jurczyk, Magdalena Klimek-Chodacka, Paweł Krzyściak, Alicja Macko-Podgórni, Marek Ostafin,
Sala 135, budynek nr WL
Czwartek
Adela Adamus, Rafał Barański, Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Jacek Grzyb, Paweł Kaszycki, Agnieszka Kiełkowska, Magdalena Klimek-Chodacka, Anna Kołton, Przemysław Petryszak, Paweł Sroka, Marek Szklarczyk, Tomasz Warzecha
11:30
Seminarium, grupa 4
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Adela Adamus, Rafał Barański, Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Jacek Grzyb, Paweł Kaszycki, Agnieszka Kiełkowska, Magdalena Klimek-Chodacka, Anna Kołton, Przemysław Petryszak, Paweł Sroka, Marek Szklarczyk, Tomasz Warzecha,
Sala 125, budynek nr WL
Piątek
Renata Bączek-Kwinta, Monika Bugno-Poniewierska, Iwona Drożdż, Aleksandra Duda, Ewa Grzebelus, Ewa Hanus-Fajerska, Barbara Jagosz, Barbara Jurczyk, Katarzyna Kirsz, Wiesława Młodawska, Przemysław Petryszak, Katarzyna Piórkowska, Andrzej Sechman, Magdalena Simlat
11:30
Seminarium, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Renata Bączek-Kwinta, Monika Bugno-Poniewierska, Iwona Drożdż, Aleksandra Duda, Ewa Grzebelus, Ewa Hanus-Fajerska, Barbara Jagosz, Barbara Jurczyk, Katarzyna Kirsz, Wiesława Młodawska, Przemysław Petryszak, Katarzyna Piórkowska, Andrzej Sechman, Magdalena Simlat,
Sala 125, budynek nr WL
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Leśnego