Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Biologia molekularna [B.3s.BIM.SI.BBTSX] Semestr zimowy 2011/2012

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Tomasz Warzecha, Wojciech Wesołowski
niestandardowa częstotliwość12:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 12:00 - 15:00 Sala 113, budynek nr CW
Tomasz Warzecha, Wojciech Wesołowski
niestandardowa częstotliwość12:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 12:00 - 15:00 Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Tomasz Warzecha, Wojciech Wesołowski
niestandardowa częstotliwość16:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 16:00 - 19:00 Sala 113, budynek nr CW
Tomasz Warzecha, Wojciech Wesołowski
niestandardowa częstotliwość16:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 16:00 - 19:00 Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ

Wtorek

Tomasz Warzecha, Wojciech Wesołowski
niestandardowa częstotliwość9:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 12:00 Sala 113, budynek nr CW
Tomasz Warzecha, Wojciech Wesołowski
niestandardowa częstotliwość9:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 12:00 Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agnieszka Sutkowska, Tomasz Warzecha, Wojciech Wesołowski
niestandardowa częstotliwość12:15 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 12:15 - 15:15 Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ
Agnieszka Sutkowska, Tomasz Warzecha, Wojciech Wesołowski
niestandardowa częstotliwość12:15 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 12:15 - 15:15 Sala 113, budynek nr CW
Agnieszka Sutkowska, Wojciech Wesołowski
niestandardowa częstotliwość15:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:30 - 18:30 Sala 113, budynek nr CW
Agnieszka Sutkowska, Wojciech Wesołowski
niestandardowa częstotliwość15:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:30 - 18:30 Sala Łobzowska, budynek nr LOBZ

Środa

Czwartek

Piątek

Marek Szklarczyk
9:45 Wykład, grupa 1 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 137, budynek nr CG

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)