Plan zajęć przedmiotu Biotechnologia zwierząt [B.1s.BIZ.SM.BBTSX] Semestr letni 2011/2012
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jadwiga Flaga, Agnieszka Grzegorzewska, Ewelina Honkisz, Anna Hrabia, Wiesława Młodawska, Andrzej Sechman, Dorota Zięba-Przybylska
niestandardowa częstotliwość
Jadwiga Flaga, Agnieszka Grzegorzewska, Ewelina Honkisz, Anna Hrabia, Wiesława Młodawska, Andrzej Sechman, Dorota Zięba-Przybylska,
Sala Laboratorium, budynek nr STROZ
Jadwiga Flaga, Agnieszka Grzegorzewska, Ewelina Honkisz, Anna Hrabia, Wiesława Młodawska, Andrzej Sechman, Dorota Zięba-Przybylska
niestandardowa częstotliwość
Jadwiga Flaga, Agnieszka Grzegorzewska, Ewelina Honkisz, Anna Hrabia, Wiesława Młodawska, Andrzej Sechman, Dorota Zięba-Przybylska,
Sala 5, budynek nr STOWC
Jadwiga Flaga, Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Katarzyna Kirsz, Joanna Kochan, Andrzej Sechman, Dorota Zięba-Przybylska
niestandardowa częstotliwość
Jadwiga Flaga, Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Katarzyna Kirsz, Joanna Kochan, Andrzej Sechman, Dorota Zięba-Przybylska,
Sala Laboratorium, budynek nr STROZ
Jadwiga Flaga, Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Katarzyna Kirsz, Joanna Kochan, Andrzej Sechman, Dorota Zięba-Przybylska
niestandardowa częstotliwość
Jadwiga Flaga, Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Katarzyna Kirsz, Joanna Kochan, Andrzej Sechman, Dorota Zięba-Przybylska,
Sala 5, budynek nr STOWC
Jadwiga Flaga, Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Agnieszka Nowak, Andrzej Sechman, Konrad Szychowski, Dorota Zięba-Przybylska
niestandardowa częstotliwość
Jadwiga Flaga, Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Agnieszka Nowak, Andrzej Sechman, Konrad Szychowski, Dorota Zięba-Przybylska,
Sala Laboratorium, budynek nr STROZ
Jadwiga Flaga, Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Agnieszka Nowak, Andrzej Sechman, Konrad Szychowski, Dorota Zięba-Przybylska
niestandardowa częstotliwość
Jadwiga Flaga, Agnieszka Grzegorzewska, Anna Hrabia, Agnieszka Nowak, Andrzej Sechman, Konrad Szychowski, Dorota Zięba-Przybylska,
Sala 5, budynek nr STOWC
Wtorek
Środa
Anna Hrabia, Zygmunt Kowalski, Wiesława Młodawska, Adam Okólski, Andrzej Sechman, Dorota Zięba-Przybylska
15:00
Wykład, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Anna Hrabia, Zygmunt Kowalski, Wiesława Młodawska, Adam Okólski, Andrzej Sechman, Dorota Zięba-Przybylska,
Sala 130, budynek nr WL
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: