Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Biologia komórki [B.1s.BIK.SI.BBTSX] Semestr letni 2009/2010

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:30 Sala 113, budynek nr CW
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:30 Sala -010, budynek nr BUJUB
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:30 Sala 425, budynek nr CW
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
9:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 425, budynek nr CW
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
9:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 113, budynek nr CW
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
9:45 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala -010, budynek nr BUJUB
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
11:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 425, budynek nr CW
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
11:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 113, budynek nr CW
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
11:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala -010, budynek nr BUJUB
Maria Klein
13:30 Wykład, grupa 1 każdy wtorek, 13:30 - 15:00 Sala 131, budynek nr CW
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
16:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy wtorek, 16:00 - 17:30 Sala 425, budynek nr CW
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
16:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy wtorek, 16:00 - 17:30 Sala 113, budynek nr CW
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
16:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy wtorek, 16:00 - 17:30 Sala -010, budynek nr BUJUB
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
17:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy wtorek, 17:30 - 19:00 Sala 425, budynek nr CW
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
17:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy wtorek, 17:30 - 19:00 Sala 113, budynek nr CW
Małgorzata Czernicka, Ewa Grzebelus, Anna Pindel, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
17:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy wtorek, 17:30 - 19:00 Sala -010, budynek nr BUJUB

Środa

Czwartek

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)