Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt
Hodowla i użytkowanie zwierząt 2 sem. obowiązkowe
Semestr zimowy 2019/2020

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2018/2019 - Semestr zimowy 2019/2020

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Planowanie i organizacja pracy hodowlanej - Ćwiczenia laboratoryjne (s.-025 bud.BUJUB), Wojciech Jagusiak
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Bezpieczeństwo i higiena pasz - Wykład (334 bud.BUJUB), Piotr Micek
8:00, gr.2
Doświadczalnictwo zootechniczne - Ćwiczenia laboratoryjne (s.-025 bud.BUJUB), Joanna Kania-Gierdziewicz
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Diagnostyka genetyczna - Wykład (125 bud.BUJUB), Katarzyna Kirsz, Joanna Pokorska
9:00
9:30, gr.1
Ochrona i eksploatacja zasobów zwierząt wolnożyjących - Wykład (s.-013 bud.BUJUB), Jerzy Kowal, Mateusz Okrutniak, Marek Wajdzik, Damian Wiehle
9:30, gr.2
Seminarium dyplomowe i praca magisterska (341 - Sala ZHTChiDI bud.BUJUB) - Jarosław Łuszczyński, Ryszard Tuz
9:30, gr.1
Seminarium dyplomowe i praca magisterska (341 - Sala ZHTChiDI bud.BUJUB) - Jarosław Łuszczyński, Andrzej Sechman, Ryszard Tuz
9:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Doświadczalnictwo zootechniczne - Ćwiczenia laboratoryjne (s.-025 bud.BUJUB), Joanna Kania-Gierdziewicz
9:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Planowanie i organizacja pracy hodowlanej - Wykład (334 bud.BUJUB), Wojciech Jagusiak
10:00
10:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Diagnostyka genetyczna - Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Katarzyna Kirsz, Dominika Kułaj, Joanna Pokorska
11:0011:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Doświadczalnictwo zootechniczne - Wykład (125 bud.BUJUB), Ewa Ptak
11:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fauna ekosystemów rolniczych - Wykład (125 bud.BUJUB), Sławomir Kornaś, Jerzy Kowal, Paweł Nosal, Mateusz Okrutniak
11:15, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Mikroczynniki środowiska hodowlanego - Ćwiczenia laboratoryjne (440 bud.BUJUB), Krzysztof Pawlak, Barbara Tombarkiewicz
11:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Mikroczynniki środowiska hodowlanego - Ćwiczenia laboratoryjne (440 bud.BUJUB), Krzysztof Pawlak, Barbara Tombarkiewicz
12:00
12:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Mikroczynniki środowiska hodowlanego - Wykład (335 bud.BUJUB), Krzysztof Pawlak, Barbara Tombarkiewicz
13:0013:00, gr.2
Planowanie i organizacja pracy hodowlanej - Ćwiczenia laboratoryjne (s.-025 bud.BUJUB), Joanna Makulska
13:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Diagnostyka genetyczna - Ćwiczenia laboratoryjne (5 bud.STOWC), Katarzyna Kirsz, Dominika Kułaj, Joanna Pokorska
14:00
15:00
16:0016:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ochrona i eksploatacja zasobów zwierząt wolnożyjących - Ćwiczenia laboratoryjne (s.-025 bud.BUJUB), Jerzy Kowal, Mateusz Okrutniak
16:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ochrona i eksploatacja zasobów zwierząt wolnożyjących - Ćwiczenia laboratoryjne (s.-025 bud.BUJUB), Jerzy Kowal, Mateusz Okrutniak
17:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: