| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Cytobiochemia - Ćwiczenia laboratoryjne (438 bud.BUJUB), Agnieszka Grzegorzewska | 8:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Cytobiochemia - Ćwiczenia laboratoryjne (438 bud.BUJUB), Agnieszka Grzegorzewska | | | | 8:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zastosowanie metod inżynierii genetycznej w fizjologii zwierząt - Wykład (125 bud.BUJUB), Mirosław Kucharski, Andrzej Sechman | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.1 Żywieniowe metody oddziaływania na rozwój i funkcje układu pokarmowego zwierząt - Wykład (335 bud.BUJUB), Paweł Górka | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | 11:00, gr.1 Fizjologia i rozród ryb - Ćwiczenia audytoryjne (s.C bud.STRYB), Jarosław Chyb | | 11:00, gr.2 Bezkręgowce wodne i metody ich hodowli - Ćwiczenia audytoryjne (s.C bud.STRYB), Jarosław Chyb | 11:00, gr.1 Biologia ryb - Ćwiczenia audytoryjne (s.B bud.STRYB), Ewa Drąg-Kozak, Ewa Łuszczek-Trojnar | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
12:00 | 12:00, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Biologiczne metody oceny produkcyjności owiec - Ćwiczenia laboratoryjne (440 bud.BUJUB), Weronika Biernat | 12:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Biologiczne metody oceny produkcyjności owiec - Wykład (440 bud.BUJUB), Edyta Molik | 12:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Biologiczne metody oceny produkcyjności owiec - Ćwiczenia laboratoryjne (440 bud.BUJUB), Katarzyna Kirsz | | | | | | |
|
|
| | | 12:15, gr.1 Żywieniowe metody oddziaływania na rozwój i funkcje układu pokarmowego zwierząt - Ćwiczenia laboratoryjne (352 - Sala KŻZiP bud.BUJUB), Jadwiga Flaga, Paweł Górka | | |
|
|
| | 12:30, gr.1 Fizjologia i rozród ryb - Wykład (s.A bud.STRYB), Mirosława Sokołowska-Mikołajczyk | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | 13:00, gr.1 Biologia ryb - Wykład (s.A bud.STRYB), Ewa Drąg-Kozak, Ewa Łuszczek-Trojnar | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| 13:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Cytobiochemia - Wykład (321 bud.BUJUB), Anna Hrabia | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.2 Fizjologia i rozród ryb - Ćwiczenia audytoryjne (s.B bud.STRYB), Jarosław Chyb | | | | | |
|
|
| | | 14:15, gr.2 Żywieniowe metody oddziaływania na rozwój i funkcje układu pokarmowego zwierząt - Ćwiczenia laboratoryjne (352 - Sala KŻZiP bud.BUJUB), Jadwiga Flaga, Paweł Górka | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
15:00 | | | | 15:00, gr.1 Bezkręgowce wodne i metody ich hodowli - Ćwiczenia audytoryjne (s.B bud.STRYB), Jarosław Chyb | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | 15:45, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Użytkowanie koni i psów w terapii ludzi-hipoterapia i dogoterapia - Wykład (242 bud.BUJUB), Romana Augustyn, Bogusława Długosz, Zenon Podstawski | | |
|
|
16:00 | 16:00, gr.1 Praktyczne wykorzystanie metod hodowli komórek in vitro - Wykład (440 bud.BUJUB), Anna Wójtowicz | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
17:00 | 17:00, gr.1 Osiągnięcia współczesnej genetyki w hodowli koni - Wykład (334 bud.BUJUB), Monika Stefaniuk-Szmukier | | 17:00, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Dokumentacja fotograficzna materiału badawczego - Ćwiczenia laboratoryjne (242 bud.BUJUB), Tomasz Schwarz | 17:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Dokumentacja fotograficzna materiału badawczego - Ćwiczenia laboratoryjne (242 bud.BUJUB), Jacek Nowicki | | | 17:00, gr.1 Bezkręgowce wodne i metody ich hodowli - Wykład (s.A bud.STRYB), Jarosław Chyb | | | |
|
|
| | | 17:15, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Użytkowanie koni i psów w terapii ludzi-hipoterapia i dogoterapia - Ćwiczenia laboratoryjne (242 bud.BUJUB), Romana Augustyn, Bogusława Długosz | 17:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Użytkowanie koni i psów w terapii ludzi-hipoterapia i dogoterapia - Ćwiczenia laboratoryjne (242 bud.BUJUB), Romana Augustyn, Bogusława Długosz | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|