| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Stres w chowie zwierząt gospodarskich - Wykład (335 bud.BUJUB), Krystyna Koziec, Andrzej Sechman, Danuta Wrońska | 8:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Genetyka populacji w zastosowaniach - Wykład (334 bud.BUJUB), Dorota Maj | | 8:00, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Genetyka populacji w zastosowaniach - Ćwiczenia laboratoryjne (s.-025 bud.BUJUB), Dorota Maj | | 8:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Żywienie zwierząt laboratoryjnych - Ćwiczenia laboratoryjne (335 bud.BUJUB), Justyna Barć, Olga Lasek | | | 8:00, gr.1 Parazytozy zwierząt i ludzi - Wykład (030 bud.BUJUB), Sławomir Kornaś, Jerzy Kowal, Paweł Nosal | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Żywienie zwierząt laboratoryjnych - Wykład (335 bud.BUJUB), Jadwiga Flaga, Olga Lasek | 9:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Genetyka populacji w zastosowaniach - Ćwiczenia laboratoryjne (s.-025 bud.BUJUB), Dorota Maj | | | | | 9:30, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Żywienie zwierząt laboratoryjnych - Ćwiczenia laboratoryjne (335 bud.BUJUB), Justyna Barć, Jadwiga Flaga | 9:30, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Zwierzęta futerkowe w środowisku naturalnym i gospodarce człowieka - Ćwiczenia laboratoryjne (334 bud.BUJUB), Stanisław Łapiński | 9:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zwierzęta futerkowe w środowisku naturalnym i gospodarce człowieka - Ćwiczenia laboratoryjne (334 bud.BUJUB), Piotr Niedbała | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | 10:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zegar biologiczny zwierząt - Wykład (s.A bud.STRYB), Włodzimierz Popek | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
10:45, gr.1 Bioinżynieria w akwakulturze - Ćwiczenia laboratoryjne (s.B bud.STRYB), Ewa Drąg-Kozak, Magdalena Socha | | | | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.1 Etologia stosowana - Wykład (242 bud.BUJUB), Czesław Klocek | | | | | | 11:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zarodek ptasi jako model badawczy w bioinżynierii - Wykład (334 bud.BUJUB), Marcin Lis | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:30, gr.1 Bioinżynieria w akwakulturze - Wykład (s.A bud.STRYB), Magdalena Socha | | | | | 11:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Molekularne aspekty odporności zwierząt - Wykład (137 bud.WL), Joanna Pokorska | | | | |
|
|
11:45, gr.2 Etologia stosowana - Ćwiczenia laboratoryjne (242 bud.BUJUB), Czesław Klocek, Weronika Penar | 11:45, gr.1 Etologia stosowana - Ćwiczenia laboratoryjne (242 bud.BUJUB), Czesław Klocek, Weronika Penar | | | 11:45, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zegar biologiczny zwierząt - Ćwiczenia laboratoryjne (s.B bud.STRYB), Włodzimierz Popek | | | | | |
|
|
12:00 | | | | 12:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zwierzęta futerkowe w środowisku naturalnym i gospodarce człowieka - Wykład (334 bud.BUJUB), Stanisław Łapiński, Piotr Niedbała | | | |
|
|
12:15, gr.2 Bioinżynieria w akwakulturze - Ćwiczenia laboratoryjne (s.B bud.STRYB), Ewa Drąg-Kozak, Magdalena Socha | 12:15, gr.1 Manipulacje genetyczne w hodowli i rozrodzie ryb - Ćwiczenia laboratoryjne (s.A bud.STRYB), Jarosław Chyb | | | | | |
|
|
| | | | | 12:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zarodek ptasi jako model badawczy w bioinżynierii - Ćwiczenia laboratoryjne (334 bud.BUJUB), Marcin Lis | | 12:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Małe przeżuwacze w ochronie środowiska przyrodniczego - Wykład (242 bud.BUJUB), Edyta Molik | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | 13:00, gr.1 Manipulacje genetyczne w hodowli i rozrodzie ryb - Wykład (s.A bud.STRYB), Jarosław Chyb | | | | | | |
|
|
13:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Dokumentacja fotograficzna materiału badawczego - Ćwiczenia laboratoryjne (242 bud.BUJUB), Jacek Nowicki | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
13:45, gr.2 Manipulacje genetyczne w hodowli i rozrodzie ryb - Ćwiczenia laboratoryjne (s.A bud.STRYB), Jarosław Chyb | | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | |
|
|
| | | | 14:15, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Zarodek ptasi jako model badawczy w bioinżynierii - Ćwiczenia laboratoryjne (s.-010 bud.BUJUB), Krzysztof Pawlak | | | |
|
|
| | | | 14:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Anatomia i histologia układów rozrodczych zwierząt domowych i laboratoryjnych - Ćwiczenia laboratoryjne (s.-010 bud.BUJUB), Marta Kuchta-Gładysz | | |
|
|
14:45, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Dokumentacja fotograficzna materiału badawczego - Ćwiczenia laboratoryjne (242 bud.BUJUB), Tomasz Schwarz | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:00 | | | | 16:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Anatomia i histologia układów rozrodczych zwierząt domowych i laboratoryjnych - Wykład (sala nieznana), Marta Kuchta-Gładysz | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 17:30, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Anatomia i histologia układów rozrodczych zwierząt domowych i laboratoryjnych - Ćwiczenia laboratoryjne (s.-010 bud.BUJUB), Marta Kuchta-Gładysz | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|