Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Beata Grygierzec
Plan zajęć pracownika (2021-06-07 - 2021-06-13)

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-06-07 - 2021-06-13  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana)
8:00
Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (s.EK.SL.4.zdalne bud.CG)
8:00
Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (s.EK.SL.4.zdalne bud.CG)
8:00
Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia audytoryjne (s.EK.SL.4.zdalne bud.CG)
8:00
Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (s.EK.SL.4.zdalne bud.CG)
8:00
Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia audytoryjne (s.EK.SL.4.zdalne bud.CG)
9:00
9:45
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana)
9:45
Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (s.EK.SL.4.zdalne bud.CG)
9:45
Łąkarstwo - Ćwiczenia laboratoryjne (s.ROL.SI.6.zdalne bud.CG)
9:45
Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia audytoryjne (s.EK.SL.4.zdalne bud.CG)
9:45
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana)
9:45
Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia audytoryjne (s.EK.SL.4.zdalne bud.CG)
10:00
11:00
11:30
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana)
11:30
Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (s.EK.SL.4.zdalne bud.CG)
11:30
Technologia produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (s.ZARZ.SL.4.zdalne bud.CG)
11:30
Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia audytoryjne (s.EK.SL.4.zdalne bud.CG)
11:30
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana)
11:30
Systematyka i pochodzenie roślin rolniczych - Ćwiczenia audytoryjne (s.ROL.SI.6.zdalne bud.CG)
11:30
Systematyka i pochodzenie roślin rolniczych - Ćwiczenia audytoryjne (s.BIOGOS.SI.6.zdalne bud.CG)
12:0012:00
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana)
13:00
13:15
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana)
13:15
Technologia produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (s.ZARZ.SL.4.zdalne bud.CG)
13:15
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana)
13:45
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana)
14:00
15:0015:00
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana)
15:30
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana)
15:45
Utrzymanie terenów zielonych - Ćwiczenia laboratoryjne (s.OŚ.SI.6.zdalne bud.CG)
16:00
16:45
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana)
17:00
17:15
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy produkcji roślinnej - Ćwiczenia laboratoryjne (sala nieznana)
18:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Collegium Godlewskiego
Niektóre z powyższych zajęć mają wielu prowadzących (może to oznaczać, że konkretnego prowadzącego nie będzie na zajęciach). Aby wyświetlić prowadzących, zaznacz odpowiednią opcję w zaawansowanych ustawieniach planu.