| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, WYK gr.1 Biochemia żywności - Krzysztof Żyła | | | 8:00, WYK gr.1 Matematyka z elementami statystyki II - Ewa Ptak | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 8:45, WYK gr.1 Botanika i systematyka roślin leczniczych - Ewa Hanus-Fajerska | | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
9:35, WYK gr.1 Technologie przemysłów fermentacyjnych - Aleksander Poreda, Paweł Sroka, Tomasz Tarko | |
|
| 9:45, WYK gr.1 Podstawy racjonalnego żywienia - Elżbieta Jędrszczyk | 9:45, WYK gr.1 Permakultura - Iwona Domagała-Świątkiewicz, Piotr Siwek | | 9:45, WYK gr.1 Gleboznawstwo - Iwona Kowalska | 9:45, WYK gr.1 Naturalne zasoby roślin leczniczych - Agnieszka Sękara | | | | |
|
|
10:00 | | | 10:00, WYK gr.1 Fizjologia roślin drzewiastych - Anna Kołton | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| 11:30, WYK gr.1 Genetyka i hodowla roślin - Adela Adamus | 11:30, WYK gr.1 Genetyka i hodowla roślin ozdobnych - Adela Adamus | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | 12:00, WYK gr.1 Biologia nasion - Barbara Jagosz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, WYK gr.1 Podstawy biotechnologii przemysłowej - Małgorzata Makarewicz | 13:15, WYK gr.1 Podstawy biotechnologii przemysłowej - Małgorzata Makarewicz | | 13:15, WYK gr.1 Techniki bezglebowe uprawy roślin ozdobnych - Iwona Kowalska | 13:15, WYK gr.1 Rośliny pokarmowe owadów zapylających - Krystyna Czekońska | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 13:45, WYK gr.1 Biotechnologia zwierząt - Wiesława Młodawska, Anna Hrabia, Andrzej Sechman, Magdalena Socha, Małgorzata Szczęsna, Jadwiga Flaga | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, WYK gr.1 Inżynieria genetyczna - Marek Szklarczyk, Mirosław Kucharski | | | | | |
|
|
| 15:15, WYK gr.1 Fizjologia plonowania roslin ogrodniczych - Renata Wojciechowska, Anna Kołton | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:00 | | 16:00, WYK gr.1 Ochrona własności intelektualnej - Joanna Wiszniewska | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, WYK gr.1 Enzymologia - Łukasz Byczyński | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|