Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr ZARZ.SL.4.zdalne (2021-05-10 - 2021-05-16)
Collegium Godlewskiego (CG)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-05-10 - 2021-05-16  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia produkcji zwierzęcej - Andrzej Węglarz, Edyta Molik, Małgorzata Gumułka, Tomasz Schwarz, Monika Stefaniuk-Szmukier
8:00, WYK gr.1
Geografia ekonomiczna - Rościsław Kuciakowski
8:00, WYK gr.1
Technologia produkcji roślinnej - Marek Kołodziejczyk
8:00, CWA gr.3
Informacja i komunikacja w zarządzaniu - Barbara Kiełbasa
8:00, CWA gr.3
Geografia ekonomiczna - Rościsław Kuciakowski
8:00, CWL gr.3
Technologia produkcji roślinnej - Anna Lorenc-Kozik, Piotr Kacorzyk, Adam Radkowski, Andrzej Oleksy, Barbara Białczyk
8:00, CWL gr.4
Technologia produkcji roślinnej - Anna Lorenc-Kozik, Piotr Kacorzyk, Andrzej Oleksy, Barbara Białczyk
8:00, CWA gr.1
Ekonomika rolnictwa - Piotr Rachwał
8:00, CWA gr.1
Technologia produkcji zwierzęcej - Justyna Żychlińska-Buczek, Tomasz Schwarz, Edyta Molik, Małgorzata Gumułka, Andrzej Węglarz
9:00
9:45, WYK gr.1
Informacja i komunikacja w zarządzaniu - Barbara Kiełbasa
9:45, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia produkcji zwierzęcej - Andrzej Węglarz, Edyta Molik, Małgorzata Gumułka, Tomasz Schwarz, Monika Stefaniuk-Szmukier
9:45, CWA gr.4
Informacja i komunikacja w zarządzaniu - Barbara Kiełbasa
9:45, CWA gr.2
Technologia produkcji zwierzęcej - Justyna Żychlińska-Buczek, Tomasz Schwarz, Edyta Molik, Małgorzata Gumułka, Andrzej Węglarz
9:45, CWA gr.4
Geografia ekonomiczna - Rościsław Kuciakowski
9:45, CWL gr.1
Technologia produkcji roślinnej - Anna Lorenc-Kozik, Piotr Kacorzyk, Barbara Białczyk
9:45, CWL gr.2
Technologia produkcji roślinnej - Anna Lorenc-Kozik, Piotr Kacorzyk, Barbara Białczyk
9:45, CWA gr.2
Ekonomika rolnictwa - Piotr Rachwał
10:00
11:00
11:30, WYK gr.1
Zarządzanie usługami turystycznymi - Małgorzata Bogusz
11:30, CWL gr.8
Technologia produkcji roślinnej - Anna Lorenc-Kozik, Piotr Kacorzyk, Andrzej Oleksy, Barbara Białczyk
11:30, CWA gr.3
Ekonomika rolnictwa - Piotr Rachwał
11:30, CWA gr.3
Technologia produkcji zwierzęcej - Justyna Żychlińska-Buczek, Tomasz Schwarz, Edyta Molik, Małgorzata Gumułka, Andrzej Węglarz
11:30, CWL gr.7
Technologia produkcji roślinnej - Piotr Kacorzyk, Anna Lorenc-Kozik, Beata Grygierzec, Andrzej Oleksy, Barbara Białczyk
11:30, CWA gr.2
Geografia ekonomiczna - Rościsław Kuciakowski
11:30, CWA gr.2
Informacja i komunikacja w zarządzaniu - Barbara Kiełbasa
12:00
12:15, WYK gr.1
Metody organizacji i zarządzania - Agnieszka Piotrowska-Puchała
13:00
13:15, WYK gr.1
Zarządzanie w sektorze publicznym - Mariusz Dacko, Tomasz Wojewodzic
13:15, WYK gr.1
Wycena w rolnictwie - Mariusz Dacko
13:15, CWA gr.1
Informacja i komunikacja w zarządzaniu - Barbara Kiełbasa
13:15, CWA gr.4
Technologia produkcji zwierzęcej - Justyna Żychlińska-Buczek, Tomasz Schwarz, Edyta Molik, Małgorzata Gumułka, Andrzej Węglarz
13:15, CWA gr.1
Geografia ekonomiczna - Rościsław Kuciakowski
13:15, CWL gr.5
Technologia produkcji roślinnej - Anna Lorenc-Kozik, Piotr Kacorzyk, Andrzej Oleksy
13:15, CWL gr.6
Technologia produkcji roślinnej - Anna Lorenc-Kozik, Piotr Kacorzyk, Beata Grygierzec, Andrzej Oleksy
13:15, CWA gr.4
Ekonomika rolnictwa - Piotr Rachwał
14:00
14:15, CWA gr.1
Zarządzanie w sektorze publicznym - Justyna Barczyk-Ciuła
14:15, CWA gr.1
Wycena w rolnictwie - Mariusz Dacko
15:0015:00, WYK gr.1
Ekonomika rolnictwa - Wiesław Musiał
15:00, CWA gr.2
Zarządzanie usługami turystycznymi - Małgorzata Bogusz
16:0016:00, CWA gr.1
Metody organizacji i zarządzania - Agnieszka Piotrowska-Puchała
16:30, CWA gr.1
Zarządzanie usługami turystycznymi - Małgorzata Bogusz
17:00
17:45, CWA gr.2
Metody organizacji i zarządzania - Agnieszka Piotrowska-Puchała
18:00
19:00