Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 237 Mikrob (2020-10-19 - 2020-10-25)
Budynek Jubileuszowy (BUJUB)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-10-19 - 2020-10-25  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
7:30, CWL gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Mikrobiologia - Jacek Grzyb
7:30, CWL gr.1
Podstawy mikrobiologii weterynaryjnej - Iwona Paśmionka
7:30, CWL gr.2
Metody biotechnologiczne w ochronie środowiska - Iwona Paśmionka
7:30, CWL gr.4
Mikrobiologia z elementami wirusologii - Krzysztof Frączek
7:30, CWL gr.1
Mikrobiologia z elementami wirusologii - Krzysztof Frączek
8:00
9:00
9:15, CWL gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Mikrobiologia - Jacek Grzyb
9:15, CWL gr.2
Podstawy mikrobiologii weterynaryjnej - Iwona Paśmionka
9:15, CWL gr.1
Metody biotechnologiczne w ochronie środowiska - Iwona Paśmionka
9:15, CWL gr.3
Mikrobiologia z elementami wirusologii - Karol Bulski
9:15, CWL gr.2
Mikrobiologia z elementami wirusologii - Krzysztof Frączek
10:00
11:0011:00, CWL gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Mikrobiologia - Jacek Grzyb
11:00, CWL gr.3
Metody biotechnologiczne w ochronie środowiska - Iwona Paśmionka
11:00, CWL gr.5
Mikrobiologia z elementami wirusologii - Karol Bulski
11:00, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Mikrobiologia - Jacek Grzyb
11:00, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Mikrobiologia - Jacek Grzyb
12:00
12:45, CWL gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Mikrobiologia - Krzysztof Frączek
12:45, CWL gr.5
Metody biotechnologiczne w ochronie środowiska - Iwona Paśmionka
12:45, CWL gr.3
Ekotoksykologia - Jacek Grzyb
12:45, CWL gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Mikrobiologia - Jacek Grzyb
12:45, CWL gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Mikrobiologia - Marek Ostafin
13:00
14:00
14:30, CWL gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Mikrobiologia - Krzysztof Frączek
14:30, CWL gr.4
Metody biotechnologiczne w ochronie środowiska - Karol Bulski
14:30, CWL gr.2
Ekotoksykologia - Jacek Grzyb
14:30, CWL gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Mikrobiologia - Krzysztof Frączek
14:30, CWL gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Mikrobiologia - Marek Ostafin
15:00
16:00
16:15, CWL gr.9
Mikrobiologia - Krzysztof Frączek
16:15, CWL gr.1
Ekotoksykologia - Jacek Grzyb
16:15, CWL gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Mikrobiologia - Krzysztof Frączek
17:00
18:0018:00, CWL gr.10
/niestandardowa częstotliwość/ Mikrobiologia - Krzysztof Frączek
18:00, CWL gr.1
Ekotoksykologia - Jacek Grzyb
19:00