Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 438 (2020-10-19 - 2020-10-25)
Budynek Jubileuszowy (BUJUB)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-10-19 - 2020-10-25  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza instrumentalna - Agnieszka Grzegorzewska, Kinga Kowalik, Weronika Biernat
8:00, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Cytobiochemia - Agnieszka Grzegorzewska
8:00, CWL gr.2
Fizjologia zwierząt i człowieka z elementami anatomii - Dorota Katarzyńska-Banasik, Kinga Kowalik, Magdalena Socha, Mirosław Kucharski, Piotr Antos
8:00, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Endokrynologia porównawcza - Danuta Wrońska, Maria Mika, Magdalena Socha
9:00
10:00
10:15, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fizjologia środowiskowa - Anna Kozubek, Piotr Antos
10:15, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia molekularna z elementami inżynierii genetycznej - Mirosław Kucharski, Kinga Kowalik
11:00
11:15, CWL gr.1
Fizjologia zwierząt i człowieka z elementami anatomii - Dorota Katarzyńska-Banasik, Kinga Kowalik, Mirosław Kucharski, Piotr Antos, Magdalena Socha
12:0012:00, CWL gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza instrumentalna - Izabela Szpręgiel, Kinga Kowalik, Weronika Biernat
12:00, CWL gr.2
/jednokrotnie/ Fizjologia stresu zwierząt - Agnieszka Grzegorzewska, Piotr Antos
13:00
14:00
14:15, CWL gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Fizjologia środowiskowa - Anna Kozubek
14:15, CWL gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia molekularna z elementami inżynierii genetycznej - Dorota Katarzyńska-Banasik
14:30, CWL gr.3
Fizjologia zwierząt i człowieka z elementami anatomii - Dorota Katarzyńska-Banasik, Kinga Kowalik, Magdalena Socha, Mirosław Kucharski, Piotr Antos
15:00
16:0016:00, CWL gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza instrumentalna - Kinga Kowalik, Weronika Biernat
16:00, CWL gr.1
Fizjologia zwierząt - Piotr Antos
17:00
17:45, CWL gr.2
Fizjologia zwierząt - Piotr Antos, Dominika Wolak
18:00
19:00
19:30, CWL gr.3
Fizjologia zwierząt - Mirosław Kucharski
20:00
21:00