Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 335 (2020-10-19 - 2020-10-25)
Budynek Jubileuszowy (BUJUB)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-10-19 - 2020-10-25  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
7:30, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Hodowla trzody chlewnej - Jacek Nowicki, Ryszard Tuz, Tomasz Schwarz, Michał Marszałek
8:008:00, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Immunotoksykologia - Marta Kuchta-Gładysz, Joanna Pokorska, Dominika Kułaj
8:00, CWL gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Paszoznawstwo - Piotr Micek, Olga Lasek, Jadwiga Flaga, Justyna Barć, Marta Sabatowicz, Agnieszka Waliczek, Jarosław Kański
8:00, SEM gr.1
Seminarium dyplomowe i praca inżynierska - Łukasz Migdał, Magdalena Socha, Dorota Zięba-Przybylska, Wiesława Młodawska
9:009:00, CWL gr.1
Inseminacja trzody chlewnej /kurs na uprawnienia/ - Ryszard Tuz
9:15, CWL gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Hodowla trzody chlewnej - Jacek Nowicki, Ryszard Tuz, Tomasz Schwarz, Michał Marszałek
9:45, CWL gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Paszoznawstwo - Piotr Micek, Olga Lasek, Jadwiga Flaga, Justyna Barć, Marta Sabatowicz, Agnieszka Waliczek, Jarosław Kański
9:45, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Nutrigenomika - Jadwiga Flaga, Justyna Barć
10:00
11:0011:00, CWL gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Hodowla trzody chlewnej - Tomasz Schwarz, Jacek Nowicki, Ryszard Tuz, Michał Marszałek
11:30, CWL gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Paszoznawstwo - Piotr Micek, Olga Lasek, Jadwiga Flaga, Justyna Barć, Marta Sabatowicz, Agnieszka Waliczek, Jarosław Kański
11:30, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Materiał biologiczny w badaniach diagnostycznych - Dorota Zięba-Przybylska, Jadwiga Flaga, Justyna Barć
12:00
13:00
13:15, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Żywienie fermowych danieli, jeleni i strusi - Paweł Górka, Marcin Przybyło
13:15, CWL gr.1
Inseminacja trzody chlewnej (kurs dający uprawnienia) - Ryszard Tuz
13:45, CWL gr.4
Żywienie zwierząt - Olga Lasek, Paweł Górka, Jarosław Kański, Jadwiga Flaga, Justyna Barć, Marta Sabatowicz, Marcin Przybyło, Agnieszka Waliczek
14:00
15:0015:00, CWL gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Żywienie fermowych danieli, jeleni i strusi - Paweł Górka, Marcin Przybyło
15:00, CWA gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Budownictwo inwentarskie - Grzegorz Nawalany
15:30, CWL gr.2
Inseminacja trzody chlewnej (kurs dający uprawnienia) - Ryszard Tuz
16:0016:00, CWL gr.6
Żywienie zwierząt - Olga Lasek, Paweł Górka, Jarosław Kański, Jadwiga Flaga, Justyna Barć, Marta Sabatowicz, Marcin Przybyło, Agnieszka Waliczek
16:45, CWA gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Budownictwo inwentarskie - Grzegorz Nawalany
17:00
17:30, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Bioetyka - Krzysztof Biros
18:00
19:00