Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 334 (2019-11-11 - 2019-11-17)
Budynek Jubileuszowy (BUJUB)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-11-11 - 2019-11-17  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, WYK gr.1
Czynniki determinujące jakość mięsa i wyrobów wieprzowych - Jacek Nowicki
8:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Bezpieczeństwo i higiena pasz - Piotr Micek
8:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Bezpieczeństwo i higiena pasz - Piotr Micek
8:00, WYK gr.1
Bezpieczeństwo i higiena pasz - Piotr Micek
8:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza instrumentalna - Andrzej Sechman, Dorota Zięba-Przybylska
8:00, CWA gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ekonomia - Małgorzata Pink
8:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy prawa i ochrona własności intelektualnej - Barbara Czesak, Tomasz Noszczyk
8:45, WYK gr.1
Niekonwencjonalne i proekologiczne sposoby użytkowania świn - Czesław Klocek
9:00
9:30, WYK gr.1
Zaburzenia płodności zwierząt gospodarskich - Adam Okólski, Marek Tischner
9:30, CWL gr.1
Hodowla trzody chlewnej - Ryszard Tuz, Jacek Nowicki, Tomasz Schwarz
9:30, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Planowanie i organizacja pracy hodowlanej - Wojciech Jagusiak
9:30, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Planowanie i organizacja pracy hodowlanej - Wojciech Jagusiak
9:30, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Planowanie i organizacja pracy hodowlanej - Wojciech Jagusiak
10:00
10:15, WYK gr.1
Charakterystyka dzikożyjących gatunków świń - Jacek Nowicki
10:15, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Etologia - Czesław Klocek
11:0011:00, CWL gr.1
Żywienie zwierząt - Marcin Przybyło, Jadwiga Flaga, Paweł Górka, Olga Lasek, Jarosław Kański, Agnieszka Waliczek, Marta Sabatowicz
12:00
13:0013:00, WYK gr.1
Anatomia funkcjonalna zwierząt i człowieka - Artur Osikowski
13:45, WYK gr.1
Rozród zwierząt - Wiesława Młodawska, Joanna Kochan
14:00
14:30, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Profilaktyka w chowie i hodowli ryb - Hanna Lutnicka
14:30, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Profilaktyka w chowie i hodowli ryb - Hanna Lutnicka
14:30, CWL gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Profilaktyka w chowie i hodowli ryb - Hanna Lutnicka
14:30, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy prawa i ochrona własności intelektualnej - Barbara Czesak, Tomasz Noszczyk
14:45, WYK gr.1
Podstawy hodowli i chowu zwierząt - Ryszard Tuz, Piotr Niedbała, Krzysztof Andres, Stanisław Łapiński, Małgorzata Gumułka, Andrzej Węglarz
15:00
15:30, WYK gr.1
Toksykologia - Magdalena Socha, Ewa Drąg-Kozak
15:45, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zarodek ptasi jako model badawczy w bioinżynierii - Marcin Lis
16:00
17:0017:00, WYK gr.1
Osiągnięcia współczesnej genetyki w hodowli koni - Monika Stefaniuk-Szmukier
17:15, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zarodek ptasi jako model badawczy w bioinżynierii - Magdalena Trela
18:00