Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr -010 (2019-11-11 - 2019-11-17)
Budynek Jubileuszowy (BUJUB)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-11-11 - 2019-11-17  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
7:45, CWL gr.5
Cytogenetyka roślin i zwierząt - Marta Kuchta-Gładysz, Aleksandra Grabowska-Joachimiak
8:008:00, CWL gr.3
Biologia komórki - Dorota Wojtysiak, Karolina Nahajło
8:00, CWL gr.1
Anatomia zwierząt - Ewa Łuszczek-Trojnar, Artur Osikowski
8:00, CWL gr.2
Anatomia zwierząt - Anna Grzesiakowska, Ewa Drąg-Kozak
8:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Analityka i diagnostyka molekularna w hodowli zwierząt - Urszula Kaczor, Krzysztof Andres
8:00, CWL gr.3
Anatomia funkcjonalna zwierząt i człowieka - Artur Osikowski
8:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza instrumentalna komórki - Dorota Wojtysiak
8:00, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza instrumentalna komórki - Dorota Wojtysiak
8:00, CWL gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza instrumentalna komórki - Dorota Wojtysiak
9:009:00, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki mikroskopowe - Dorota Wojtysiak
9:30, CWL gr.3
Anatomia zwierząt - Marta Kuchta-Gładysz, Ewa Łuszczek-Trojnar
9:30, CWL gr.4
Anatomia zwierząt - Ewa Drąg-Kozak, Artur Osikowski
9:45, CWL gr.1
Anatomia zwierząt - Marta Kuchta-Gładysz
9:45, CWL gr.2
Anatomia zwierząt - Artur Osikowski
10:00
10:15, CWL gr.7
Anatomia zwierząt - Artur Osikowski, Ewa Łuszczek-Trojnar, Ewa Drąg-Kozak
10:15, CWL gr.2
Cytogenetyka roślin i zwierząt - Marta Kuchta-Gładysz, Aleksandra Grabowska-Joachimiak
11:00
11:15, CWL gr.3
Anatomia zwierząt - Marta Kuchta-Gładysz
11:45, CWL gr.5
Anatomia zwierząt - Ewa Łuszczek-Trojnar, Anna Grzesiakowska
11:45, CWL gr.6
Anatomia zwierząt - Marta Kuchta-Gładysz, Ewa Drąg-Kozak
11:45, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Cytogenetyka - Anna Grzesiakowska
12:0012:00, CWL gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia komórki - Barbara Tokarz, Dorota Wojtysiak, Dariusz Kadłuczka
12:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki mikroskopowe - Dorota Wojtysiak
12:45, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zoonozy-choroby odzwierzęce - Olga Szeleszczuk
12:45, CWL gr.1
Cytogenetyka roślin i zwierząt - Marta Kuchta-Gładysz, Aleksandra Grabowska-Joachimiak
13:0013:00, CWL gr.1
Anatomia funkcjonalna zwierząt i człowieka - Marta Kuchta-Gładysz
13:00, CWL gr.2
Anatomia funkcjonalna zwierząt i człowieka - Anna Grzesiakowska
13:00, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia komórki - Dorota Wojtysiak, Alina Wiszniewska, Dariusz Kadłuczka
14:0014:00, CWL gr.1
Biologia komórki - Karolina Nahajło, Dorota Wojtysiak
14:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy cytogenetyki zwierząt - Olga Szeleszczuk
14:00, CWL gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy cytogenetyki zwierząt - Anna Grzesiakowska
14:30, CWL gr.2
Biologia komórki - Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak, Dariusz Kadłuczka
14:45, CWL gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Cytogenetyka - Anna Grzesiakowska
15:00
15:15, CWL gr.6
Cytogenetyka roślin i zwierząt - Marta Kuchta-Gładysz, Aleksandra Grabowska-Joachimiak
15:30, CWL gr.2
Biologia komórki - Dorota Wojtysiak, Karolina Nahajło
15:30, CWL gr.4
Cytogenetyka roślin i zwierząt - Marta Kuchta-Gładysz, Aleksandra Grabowska-Joachimiak
16:0016:00, CWL gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia komórki - Ewa Grzebelus, Alina Wiszniewska, Dorota Wojtysiak
16:00, CWL gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia komórki - Ewa Grzebelus, Barbara Tokarz, Dorota Wojtysiak
16:30, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zoonozy-choroby odzwierzęce - Olga Szeleszczuk
16:30, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zoonozy - choroby odzwierzęce - Olga Szeleszczuk
17:00
17:30, CWL gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia komórki - Barbara Tokarz, Dorota Wojtysiak, Dariusz Kadłuczka
17:45, CWL gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Cytogenetyka - Anna Grzesiakowska
18:0018:00, CWL gr.3
Cytogenetyka roślin i zwierząt - Marta Kuchta-Gładysz, Aleksandra Grabowska-Joachimiak
19:00
20:00