Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 2 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 16 dni temu
Informacje Bieżące

Skumaj Jesień z Jakością Kształcenia

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy całą wspólnotę akademicką do udziału w Dniu Jakości Kształcenia "Skumaj Jesień z Jakością Kształcenia", uczelnianej konferencji, która odbędzie się 12 października 2021 r. od godziny 9:30. 

Formuła wydarzenia będzie miała charakter hybrydowy, gdzie spotkania na żywo połączone będą z aktywnością online.

Spotkanie stacjonarne odbędzie się w Centrum Kongresowym URK przy al. 29 Listopada 46, a transmisja live (dla osób, które będą uczestniczyły w formie online) poprzez platformę MS Teams.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji i do udziału w bezpłatnym wydarzeniu. 

Zapisy na wydarzenie: https://forms.office.com/r/WkBrUsTKYT


Aplikacja Mobilny USOS UR już dostępna!

W dniu 16 kwietnia zaktualizowaliśmy w Google Play mUSOS do wersji 1.9. Wraz ze zmiana wersji uruchomiony został moduł mLegitymacji, pozwalający na wygenerowanie legitymacji studenckiej w programie mObywatel. Więcej na temat mLegitymacji znajdziesz pod adresem https://mobile.urk.edu.pl/mlegitymacja.html

Pozostałe Informacje

Informacje oraz instrukcje dot. funkcjonowania systemów informatycznych w Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie dostępne są pod LINKIEM.

W celu uzyskania dodatkowej pomocy prosimy o kontakt pod adresem email helpdeskURK@urk.edu.pl z podaniem imienia, nazwiska i numeru albumu/indeksu.